Elektro prevodovky Poprad VYBO Electric

elektroprevodovka poprad

Elektroprevodovky Poprad

Prevodovka s elektromotorom alebo inak povedané elektroprevodovka je nenahraditeľné zariadenie pri zmene rýchlosti elektromotorov. Je už v dnešnej dobe štandardom mnohých fabrík a závodov čo sa týka modernej industrializácie a pohonov. Spoločnosť VYBO Electric sa preto rozhodla maximálne podporiť mesto Poprad a jeho blízke okolie. Táto stránka je určená pre silnú regionálnu podporu mesta Poprad a okolia pre zákazníkov spoločnosti VYBO Electric. Cieľom je maximalizácia rýchlosti dodania elektroprevodoviek alebo elektromotorov s prevodovkami.

Najčastejšie používané elektroprevodovky sú:
Šnekové prevodovky WGM – sú cenovo najvýhodnejšie a tiež aj najdostupnejšie, skladom ich držíme vo veľkých množstvách a expedujeme ihneď
Čelné elektroprevodovky HG – voľba iných aplikácii, väčšinou náročnejších na zaťaženie, taktiež držíme skladom pripravené na okamžité odoslanie

Prevodovky s elektromotorom Poprad VYBO Electric sú tou najefektívnejšou a najvýhodnejšou voľbou.
Flexibilita dodania v regióne Poprad je maximálna. (do 24 hodín a skôr)

Elektroprevodovky držíme skladom v obrovských množstvách

Najčastejšie sa používajú prevodovky pre výkon elektromotora 0,01kW až 11kW. Tieto elektroprevodovky držíme skladom. Výkonový rozsah nami dodávaných prevodoviek je od 0,01kW do 5000kW, pri točivom momente až 2 000kNm (2 000 000Nm).

Elektro prevodovky VYBO Electric skladom

Tak ako pri elektromotoroch podobne zásobujeme sklady aj elektroprevodovkami. Výkonový rozsah prevodoviek, ktoré držíme skladom je 0,04kW až 15kW.

Tešíme sa na spoluprácu.

Elektroprevodovky môžete objednávať na + 421 948 411 175

alebo emailom na predaj@vyboelectric.eu

 

elektroprevodovky poprad

 

 

Comments are closed.